Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma

Zvažte, komu a kolik platíte za energie.

platí do 31.12.2018

Zvažte, komu a kolik platíte za energie.

MND a.s. - Moravské naftové doly připravily pro všechny sousedy, kteří si nechají nezávazně spočítat úsporu energií od MND a uzavřou smlouvu na dodávky plynu nebo elektrické energie dárek...

Pošlete nezávaznou poptávku nebo dotaz

Pro odeslání formuláře je třeba se na NejSoused.cz.
Jméno *
Příjmení *
E-mail *
Telefon *
Zpráva *
Způsob
kontaktu *
Čas kontaktu

Informace o partnerovi

MND
AKCE

MND

MND a.s. - Moravské naftové doly připravily pro všechny sousedy, kteří si nechají nezávazně spočítat úsporu energií od MND a uzavřou smlouvu na dodávky plynu nebo elektrické energie Vánoční dárek v podobě nákupu elektroniky a vybavení pro domácnost na e-shopu Euronics se slevou až 10%. Tato akce platí až do března 2019.

MND a.s., Moravské naftové doly, jsou největší českou těžební společností ropy a plynu se stoletou tradicí těžby na Jižní Moravě. Českým domácnostem nabízí plyn a elektřinu za dlouhodobě výhodné ceny, se smlouvou na dobu neurčitou, bez fíglů a sankcí.

Zákazníci této společnosti získají stabilního dodavatele energií, který je členem silné investiční skupiny KKCG. MND patří již několikátým rokem k nejpreferovanějším a nejrychleji rostoucím dodavatelům energií. Dle statistik zveřejňovaných Operátorem trhu (OTE) získává největší počet nových zákazníkům.

Detail partnera

Služby

Společenstva

Nabídka realit

Poradny

Lokality